جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 64023
  تاریخ انتشار : 10 آذر 1393 13:45
  تعداد بازدید : 430

  رییس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد:

  نظارت بر کار قضات ضروری است

  رییس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: نظارت بر کار قضات امری ضروری و اساسی است، برای اینکه بهترین هایی که برای قضاوت انتخاب شدند بهترین بمانند.

  به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کهگیلویه و بویراحمد، علی جمادی اظهار کرد: اکنون پرسنل قضایی و اداری دستگاه قضایی استان نسبت به چارت مصوب به میزان ۵۰ درصد به این استان خدمت می کند و با توجه به محدویت نیروی انسانی و کمبود فضای فیزیکی، دستگاه قضایی استان همچنان راه قانون را هموار می کند.

  وی اظهارکرد: در استان 103 قاضی در 11 حوزه قضایی مشغول به فعالیت اند که در تلاش هستیم تا پایان امسال یک حوزه قضایی دیگر نیز اضافه شود.

  رییس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: هفت شعبه فعال دادگاه های تجدیدنظر در استان داریم که تا پایان سال جاری یک شعبه دیگر نیز راه اندازی خواهد شد.

  جمادی تصریح کرد: محرومیت هایی که در دستگاه قضایی این استان وجود دارد قابل مقایسه با سایر استان ها نیست گرچه تلاش کردیم که این محرومیت ها به حداقل برسد، اما در زمینه امکانات نسبت به سایر استان ها مشکلاتی داریم.

  وی اضافه کرد: کمبود امکانات و اعتبارات خللی در تلاش و عزم جدی همکاران دستگاه قضایی این استان برای اجرای قانون ایجاد نکرده است.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
6