جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 63926
  تاریخ انتشار : 9 آذر 1393 13:21
  تعداد بازدید : 408

  دادستان عمومی و انقلاب قزوین:

  دستگاه قضایی با جدیت با ساخت وساز غیرمجاز برخورد می کند

  دادستان عمومی و انقلاب قزوین با اظهار نارضایتی از عملکرد برخی دستگاه های متولی در زمینه ساخت و ساز غیرمجاز، بر جدیت دستگاه قضایی در برخورد با این تخلفات و اجرای قانون تأکید کرد.

  به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه قزوین، حجت الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی اظهار کرد: دستگاه قضایی تمام قد آماده است تا در خصوص برخورد با ساخت وسازهای غیرمجاز و تجاوز به منابع طبیعی با متخلفان برخورد کند از این رو معاونان دادستان در ساعات غیراداری آمادگی کامل دارند که نشان از حضور دادستانی در این حوزه است.

  وی ادامه داد: در زمینه برخورد با ساخت و سازهای غیرمجاز گاهی با اقداماتی ساده می توانیم مانع از تخلفات شویم به عنوان نمونه کسانی که ساخت و ساز غیرمجاز می کنند باید مصالح به زمین محل ساخت ببرند که برای جلوگیری از این امر انسداد معابر مربوطه می تواند نتیجه بخش باشد.

  دادستان عمومی و انقلاب قزوین اضافه کرد: لازم است جلسه مشترکی میان شهرداری و جهاد کشاورزی برگزار شود تا گشت های مشترک این دو دستگاه فعال شود.

  وی خاطرنشان کرد: با این 18 گشت شهرداری و 6 گشت جهاد کشاورزی نباید شاهد وضع امروز باشیم چراکه بنایی را با حکم قضایی تخریب کردیم و به فاصله سه ماه بازسازی شد و هیچ گونه گزارشی نیز از دستگاه های ذیربط نیامد که این امر موجب نگرانی است.

  صادقی نیارکی یادآور شد: الان 18 گشت داریم و برای آن ها هزینه هم می شود، ولی بی حاصل است بنابراین انتظار داریم که در این زمینه با جدیت و دقت بیشتری عمل شود و دستگاه قضایی برای اجرای قانون و برخورد با متخلفان محکم و استوار ایستاده است.

  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
4