جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 41320
  تاریخ انتشار : 8 دی 1392 10:57
  تعداد بازدید : 375

  سرانجام آدم ربایانی که عده ای قصد فراری دادن آن ها را داشتند

  رییس کل دادگستری استان فارس گفت: آدم ربایانی که عده ای قصد رهاسازی آنها را از دست پلیس داشتند، در زندان بسر می برند.

  376.jpg

  ذبیح‌الله خدائیان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه فارس، اظهار کرد: در پی وقوع یک فقره آدم‌ربایی در تاریخ 26 خرداد ماه سال جاری، هشتم تیر ماه کودک ربوده شده که به ایرانشهر منتقل شده بود، آزاد و 4 نفر دستگیر شدند.

   

  خدائیان افزود: ربایندگان که با صدور نیابت قضایی از سوی دادگستری فارس توسط نیروی انتظامی این استان بازداشت شده بودند، به شیراز منتقل و با قرار قضایی به زندان اعزام شدند.

   

  وی اضافه کرد: سه نفر از این افراد هفته گذشته از سوی دادسرا برای محاکمه فراخوانده شده بودند که در بین راه، از سوی مهاجمانی خودروی انتقال زندانیان مورد حمله قرار گرفت، اما با تدبیر پلیس، مهاجمان علی‌رغم تیر‌اندازی، ناکام مانده و مجبور به فرار شدند.

   

  خدائیان با تاکید براینکه مهاجمان مورد نظر هیچ‌یک از اهالی فارس نبودند، خاطرنشان کرد: مهاجمان موفق به اجرای نیت خود نشدند و هم‌اینک ربایندگان آن کودک، در زندان و در اختیار دستگاه قضایی هستند.

   

  رییس‌کل دادگستری فارس با تصریح اینکه پلیس در صدد شناسایی و دستگیری افراد مهاجم است، خاطرنشان کرد: بی‌تردید دستگاه قضایی و انتظامی با هدف جلوگیری از هرگونه رخدادی، تدابیر امنیتی و ایمنی خاص خود را به‌کار می‌بندد و اینگونه نیست که افراد به راحتی بتوانند از دست قانون فرار کنند.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
9