جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 41146
  تاریخ انتشار : 5 دی 1392 11:50
  تعداد بازدید : 448

  خضری:

  حفظ حرمت اقلیت های دینی در ایران قابل تحسین است

  عضو مجمع نمایندگان اهل سنت مجلس شورای اسلامی، توجه و حفظ حرمت اقلیت های دینی در ایران را تحسین برانگیز اعلام کرد و گفت: نظیر این توجه در کمتر کشوری در دنیا دیده می شود.

  حفظ حرمت اقلیت های دینی در ایران قابل تحسین است

  به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از ایرنا؛ رسول خضری افزود: تصویب قطعنامه ضد ایرانی در سازمان ملل ساخته و پرداخته دشمنان نظام اسلامی است و دولت هایی که دستشان به خون هزاران بی گناه در سراسر جهان آلوده است با این اقدام فرار به جلو کرده اند که از دید ملت ایران پنهان نیست.

  خضری اظهارکرد: اقلیت های دینی و مذهبی در ایران از آرامش کامل برخوردارند و برای انجام فعالیت های اقتصادی و اجتماعی و دینی خود هیچ محدودینی ندارند.
   
  عضو مجمع نمایندگان اهل سنت مجلس ادامه داد: رژیم صهیونیستی و همپیمانان این رژیم جعلی، تحمل پیشرفت ایران را ندارند به همین خاطر تلاش می کنند چهره جمهوری اسلامی را در جهان مخدوش کنند.
   
  وی اظهارکرد: طی سالیان گذشته غرب با بهانه فعالیت های هسته ای مردم ایران را تحت تحریم های ناجوانمردانه قرار داده اند ، حال آنکه در اجلاس ژنو به صلح آمیز بودن فعالیت های هسته ای ایران اعتراف کردند.
  خضری ادامه داد: به طور حتم طرح مسائلی چون نقض حقوق بشر در محافل صهیونیستی و استکباری، نشانه خشم حامیان صهیونیسم جهانی از توافق ژنو است.
   
  وی یادآوری کرد: متهم ساختن ایران به نقض حقوق بشر موضوع جدیدی نیست بلکه سالیان متمادی است جمهوری اسلامی هدف هجمه های مختلف دشمنان قرار می گیرد.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
10