جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 41111
  تاریخ انتشار : 5 دی 1392 8:50
  تعداد بازدید : 531

  پاسخ بابک زنجانی به نامه نمایندگان

  در پی نامه سرگشاده 12 نماینده شاخص مجلس شورای اسلامی به سران سه قوه و ابراز تعجب از تحرکات بابک زنجانی و توصیف او به عنوان "جرثومه فساد" این چهره بحث انگیز در صفحه شخصی خود در فیس بوک متنی را منتشر کرد.

  (13).JPG

  به گزارش ایسنا به نقل از پارسینه در این متن آمده است:

  «نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی

  حسین نجابت، احمد توکلی، غلامرضا مصباحی مقدم، اسماعیل کوثری، محمدرضا آشتیانی، احمد امیرآبادی، حسین ذوالانوار، الیاس نادران، محمد دهقان، مفید کیایی‌نژاد، احمد سالک و علیرضا سلیمی

  از اینکه زحمت‌های کشیده شده من در شرایط سخت کشور در عرض سه سال نزد شما به جرثومه فساد تبدیل شده و من را آنقدر مفسد می‌دانید که همه با هم دست به دست داده‌اید تا این فساد ایجادشده را تمیز دهید، باید بگویم واقعا شرمنده خودم و شما برادرانم.

  شرمنده خودم که تمام زندگی و آبرو و زحماتم را برای آبادی کشورم و خط ولایتم به کار بردم و امروز جرثومه فسادم و شرمنده شما که باعث شدم با قصاص قبل از جنایت آخرتتان را به دنیایتان بفروشید.

  من هیچ حرفی برای جرم‌هایی که زدید ندارم؛ چون سابقه شما برادران آنقدر زیاد و مقدس است که اجازه هیچ پاسخی را به خود نخواهم داد. حتما تجربه شما و علم غیب شما از هر محکمه‌ای بالاتر است.

  در زمان جنگ که من و امثال من در پناهگاه‌ها استراحت می‌کردیم شما عزیزان شجاعانه در برابر ظلم و ستم و تجاوز بیگانگان از جانتان گذشتید و ایستادید. آیا واقعا تمام کارهای شما عزیزان بدون اشتباه بوده؟ آیا در زمان مشکل کسی بود شما را جرثومه فساد خطاب کند و دست به دامان قوای سه‌گانه شود؟ خیر! نبود؛ چون نتیجه راه من و شما در انتها به خط ولایت رسیدن است و فقط تفاوت من با شما یک کاتالیزور است؛ آنکه شما با یک گروه و حزب به نتیجه نهایی ولایت می‌رسید ولی من بدون حزب و گروه به ولایتم اعتقاد دارم و زندگی‌ام را فدا می‌کنم.

  امروز تلاش‌های من آزاردهنده شده ولی چون یکبار من را ندیده‌اید و حتی نمی‌دانید چه کرده‌ام قضاوت سالمی نکردید. با عرض معذرت حتی شما نمی‌دانید من بابت این زحماتی که کشیده‌ام آیا پرونده قضایی دارم یا خیر و دست به دامان دستگاه‌ها شده‌اید؛ در صورتی که اگر یک بار از خودم می‌خواستید با کمال میل و افتخار با مدرک و دلیل نشان می‌دادم جرثومه نیستم و یک قهرمان بودم.

  آن‌قدر دستگاه‌های نظارتی در کشور فعالند که بعید است کسی در این حجم کاری فساد کند و همه نگاه کنند. محض اطلاع در خصوص موضوع نفت پرونده در شعبه 6 ماه‌هاست در حال بررسی است. در خصوص ثروتم همان شعبه در حال بررسی پولشویی است و در خصوص تامین اجتماعی شعبه ١٥ مشغول تحقیق است. در خصوص ریزش ملک ایران‌زمین دادسرای ناحیه ٢ به سرعت در حال بررسی است. همزمان بازرسی کل کشور و دیوان محاسبات و دستگاه‌های نظارتی هم بدون هیچ توقفی تا کنون صدها برگه و مدرک دریافت کرده‌اند. تنها قوه‌ای که از ما چیزی و تفحصی نکرده قوه شما ١٢ نماینده محترم است که آن را هم هر زمان صلاح بدانید خدمتگزاری خواهم کرد.

  در هر صورت من کار کرده‌ام. شاید اشتباهی در کار من دیده شود ولی حتما خطا نکرده‌ام و کسی با این حجم کار احتمال اشتباهش هست، ولی یادآور می‌شوم من هم مثل شما از جان و مالم گذشته‌ام و برای خدمت به کشور کار کرده‌ام و چیزی برای از دست دادن ندارم.»


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28556178
اکنون :
35