جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 41000
  تاریخ انتشار : 3 دی 1392 13:17
  تعداد بازدید : 420

  مدیرکل زندان‌های اردبیل:

  مشخصات مددجویان و قرارهای آن ها به درستی ثبت شود

  مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان اردبیل بر لزوم توجه جدی در ثبت صحیح مشخصات مددجویان و قرارهای آن ها در سامانه تاکید کرد.

  ap-83.jpg

  به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، فتحی تعامل با مراجع قضایی در جهت اجرای دقیق قانون جدید مجازات اسلامی را خواستار شد.

   

  مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان اردبیل افزود: کارهای خوبی در بخش قضایی و مددکاری زندان های استان انجام گرفته است، اما نیازمند توجه بیشتر به شاخص های مدنظر سازمان هستیم تا به نقطه مطلوب برسیم.

   

  در ادامه رییس زندان مرکزی اردبیل اظهار کرد: با همت مددکاران اجتماعی و اجرای احکام این اداره از 25 خرداد سال جاری که قانون جدید مجازات اسلامی ابلاغ شد تا آخر آبان ماه امسال 411 نفر از مددجویان واجد شرایط آزادی مشروط شناسایی شده‌اند.

   

  کریم‌الله محبوبی گفت: با دادگاه صادرکننده حکم آنها مکاتبه شده و از این تعداد 183 نفر از مددجویان آزاد شده‌اند که این امر در زندان مرکزی کم سابقه است.

   

  وی افزود: در این مدت شاهد معرفی صد در صدی مددجویان واجد شرایط به ستاد دیه هستیم و اکنون زندانی با جرایم مالی وجود ندارد که به ستاد دیه معرفی نشده باشد.

   

  رییس زندان مرکزی اردبیل اظهار کرد: آمار درخواست‌های مطروحه در شورای طبقه‌بندی از اوایل امسال 2 هزار و 550 بوده و موافقت با 1379 درخواست بیانگر تعامل چشمگیر با مقامات قضایی به‌ویژه قاضی ناظر زندان است.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28586586
اکنون :
19