جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 38743
  تاریخ انتشار : 2 آذر 1392 16:57
  تعداد بازدید : 434

  حیدرپور:

  طرح دو فوریتی صیانت از حقوق هسته ای در شرایط فعلی غیر ضروری است

  شورای عالی امنیت ملی به خوبی پیگیر مباحث حقوق هسته ای است نیت نمایندگان نیز همیاری با دولت و تیم مذاکره کننده است اما با توجه به روند فعلی کارها نیازی به طرح دو فوریتی صیانت از حقوق هسته ای در مجلس نیست.

  طرح دو فوریتی صیانت از حقوق هسته ای در شرایط فعلی غیر ضروری است

  به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛عوض حیدرپورشهرضایی، عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت با اشاره به طرح دو فوریتی برخی نمایندگان برای صیانت از حقوق هسته ای گفت:البته در بیانیه نمایندگان مجلس خواسته های منطقی و صیانت از حقوق هسته ای لحاظ شده بود اما موضوع برنامه هسته ای در شورای عالی امنیت ملی مورد بررسی قرار می گیرد و تیم مداکره کننده تصمیمات شورای عالی امنیت ملی را اجرایی می کند.

  نماینده مردم شهرضا در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود: شورای عالی امنیت ملی پس از بحث و تبادل نظر در مورد موضوعاتی همچون مباحث هسته ای مطالب را جمع بندی و بحث نهایی به محضر رهبر معظم انقلاب تقدیم می کند.
  حیدرپور تصریح کرد: اعضای تیم مذاکره کننده افرادی انقلابی و پایبند به اصول نظام هستند و در مذاکرات ژنو ضمن این که با طرفین مذاکره کننده تعامل داشته و مصوبات شورای عالی امنیت را اجرا کردند، از حقوق مسلم ایران نیز کوتاه نیامدند.
  حیدر پور با بیان این که ملت و مجلس حامی مذاکره کنندگان است، گفت: تیم مذاکره کننده مورد اعتماد مجلس است و مطمئنیم که هر نتیجه ای به دست آید با تلاش این تیم بوده و هرگز نیز از خطوط قرمز عبور نمی کنند.
  عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت:البته نیت نمایندگان نیز همیاری با دولت و تیم مذاکره کننده است اما با توجه به روند فعلی کارها نیازی به طرح دو فوریتی صیانت از حقوق هسته ای در مجلس نیست.

  به گزارش مجلس نیوز(پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی) طرح دو فوریتی حمایت از دیپلماسی و الزام دولت به حفظ حقوق هسته ای و مصادیق آن در مذاکرات هسته ای در چارچوب معاهده ان پی تی روز سه شنبه این هفته با 110 امضا تقدیم هیات رییسه مجلس شورای اسلامی شد./


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28612393
اکنون :
74