جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 38617
  تاریخ انتشار : 29 آبان 1392 14:36
  تعداد بازدید : 340

  رجائی خبر داد:

  بررسی آلودگی برنج های وارداتی در کمیسیون بهداشت و درمان مجلس

  رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، با تکذیب اخبار منتشر شده مبنی بر آلوده بودن برنج های وارداتی از هند، گفت: در حال حاضر کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس به جد پیگیر بررسی شایعات منتشر شده مبنی بر ورود دوباره برنج آلوده به کشور از هند است.

  بررسی آلودگی برنج‌های وارداتی در کمیسیون بهداشت و درمان مجلس

  عباس رجائی در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه موضوع آلوده بودن برنج های وارداتی از هند مربوط به دوره مجلس هشتم بود، گفت: در آن زمان به محض صحت آلوده بودن برنج‌های هندی جلوی واردات آن گرفته شد. 

  نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی، با رد ادعاهای مطرح شده مبنی بر واردات برنج‌های آلوده، گفت: در حال حاضر کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس به جد پیگیر بررسی شایعات منتشر شده مبنی بر ورود دوباره برنج آلوده به کشور از هند است.

  وی با تاکید بر اینکه تاکنون گزارش دقیق و موثقی از وجود سموم آرسنیک و کادمیوم در برنج‌های وارداتی از کشور هند به کمیسیون کشاورزی مجلس نرسیده است، تصریح کرد: در صورت محرز شدن وجود این سموم در برنج‌های وارداتی به طور حتم جلوی واردات آن به کشور گرفته خواهد شد.

  رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، با بیان اینکه برنج‌های آلوده به سموم سرطان زا هستند، افزود: تا زمان ارایه گزارش دقیق درباره آلوده بودن برنج های وارداتی نباید به انتشار اخبار غیر موثق دامن زد زیرا به آشفتگی جو روانی حاکم بر جامعه و گسترش نگرانی  می‌انجامد./


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28612393
اکنون :
62